TOPlist
VisioPlus - 360° view
Sklízecí mlátičky FENDT řady C se mohou chlubit lištou PowerFlow, která zaručuje rovnoměrný přívod sklízené hmoty, což je základ pro dobrý výmlat. V kombinaci se systémem vyrovnávání Auto-Level, který umožňuje práci až do sklonu 20%, je to ideální profesionální technika i do náročných podmínek.

Sílu poskytuje vodou chlazený motor o výkonu 277 PS (233 kW) nebo dokonce s  300 koňskými silami (221 kW). Ve vyšší výkonové verzi je k dispozici navíc Extravýkon 30 PS při vyprazdňování.

Nová technologie umožňuje použití jedné lišty pro více druhů plodin a její úprava pro jinou plodinu je velmi rychlá. Typicky pro výměnu obilní na řepkovou výbavu.

Použití nejnovějších technologií, jako jsou například lišta PowerFlow a extra těžký mlátící buben o průměru 600 mm s úhlem opásání 120°,  zaručuje rovnoměrný výmlat při nízké spotřebě pohonných hmot na jednu tunu sklízené hmoty.

Sklízecí mlátičky Fendt řady C jsou sériově vybaveny žacími lištami FreeFlow s pracovními záběry 4,20 až 7,60 m. Optimální konstrukce žací lišty zaručuje excelentní řez, rovnoměrný přísun hmoty k šikmému dopravníku - to jsou nejlepší předpoklady pro dosažení nejvyšší plošné výkonnosti.

Základním předpokladem pro dosažení vysoké výkonnosti stroje je rovnoměrný přísun hmoty. Sklízecí mlátičky řady C jsou vybaveny na vstupu u šikmého dopravníku vkládacím rotorem (PFR), který dopravuje a rozprostírá po celé šíři šikmého dopravníku. Velký a robustní mlátící buben s velkou setrvačností je zárukou spolehlivého a klidného provozu. Tříbubnový mlátící systém je možné individuelně nastavit dle okamžitých podmínek.

Dlouhá vytřásadla s velkou plochou a pěti nebo šesti, vysokým zdvihem zaručují nejvyšší možnou separaci zbytkového zrna hrubého omlatu. Protiběžná síta s velkou kapacitou HC a výkonným ventilátorem - výsledkem je optimální vyčištění zrna.

Nabízené motorizace:

•   Fendt 5270 C / AL    výkon  275 PS
•   Fendt 6300 C / AL    výkon  335 PS
C-Serie-Motiv-6-1024x768_rdax_800x600_80 C2000_Terminal Illu_Schuettler_und_Gutfluss01_rdax_80
C_Rapsschnecke
Prospekt