TOPlist
VisioPlus - 360° view
Sérií sklizňových strojů L došlo k rozšíření nabídky 5 a 6 vytřásadlových strojů. Modely s označením L jsou sériově vybaveny vkládacím válcem Power Feed Roller (PFR) a separátorem Multi-Crop (MCS plus). Pomocí těchto technických inovací došlo ke zvýšení produktivity strojů za různých podmínek sklizně. Pomocí těchto technických inovací došlo ke zvýšení produktivity strojů za různých podmínek sklizně.

Rovnoměrnost toku sklízené hmoty a její přívod k bubnu rozhodují o průběžném výkonu a výnosu. Mlátičky série L jsou vybaveny vpředu na šikmém dopravníku systémem Power Feed Roller (PFR). Tento systém se stará o rozdělení sklízené hmoty po celé šířce šikmého dopravníku a garantuje velmi rovnoměrný přísun hmoty k mláticímu bubnu. Tím se zvýšil průběžný výkon stroje a zároveň se snížila potřeba síly na mlácení, stejně jako spotřeba pohonných hmot.

Sklízecí mlátičky Fendt série L jsou všechny vybaveny sepa-rátorem Multi Crop plus (MCS plus). Díky tomuto patento-vanému systému může být poloha mláticího koše pod rotač-ním separátorem optimálně přizpůsobena sklízeným plodi-nám a převládajícím podmínkám. Za suchých podmínek mů-že být například celý mláticí koš otočen přes rotační separátor - zcela jednoduše stisknutím tlačítka. Tím garantuje systém MSC plus mimořádnou flexibilitu a pořád vysokou kvalitu slámy.

Velkokapacitní síta (High Capacity - HC síta) se speciální vrchní plochou se starají o optimální vedení vzduchu a čistící výkon. Proto mají HC síta velký rozsah tolerance a jen zřídka kdy je nutné je nastavovat. Také u krátké a řídké slámy garan-tují vysoce kapacitní síta čistou sklízenou hmotu. Na sítech jsou k tomu na horní a spodní straně umístěny vysoké svaho-vé zarážky, takže materiál také při náklonu do svahu zůstává rovnoměrně na sítech.

Nabízené motorizace:

•   Fendt 5250 L/AL    výkon 179 kW/243 PS
•   Fendt 6270 L     
  výkon 202 kW/275 PS
L-Serie-Motiv-8-1024x768_rdax_800x600_80 L_Agritronic-plus
L_Kabine_en
Prospekt