TOPlist
VisioPlus - 360° view
Nové sklízecí mlátičky Fendt řady P jsou vybaveny jedinečným 8-vytřásadlovým systémem. Spolu s výkonným a šetrným mlátícím systémem jsou stroje určeny pro vysokou průchodnost hmoty za rozdílných podmínkách a plodinách. Kromě toho je mlátící a čistící systém málo energetický náročný což přispívá k úspoře pohonných hmot.

Nová řada sklízecích mlátiček Fendt P je sériově vybavena výkonnou žací lištou PowerFlow garantující rovnoměrný tok hmoty klasy do šikmého dopravníku což zaručuje šetrný výmlat, nízkou spotřebu paliva a malé poškození zrna.

U uznávaných lišt PowerFlow jsou použity gumotextilní pásy vzdáleném 1,14 m od kosy. Pásy dopravují pokosený materiál až ke šneku. Proto není vtahování materiálu podmíněnou jízdou stroje směrem před.

Vynikající přehled a vysoká průchodnost materiálu strojem pomocí prodlouženého vtahovacího kanálu.

Přídavný šnekový dopravník pro sklizeň řepky se dodává jako zvláštní příslušenství a umisťuje se v horní částí žacího stolu. Přídavný šnek zlepšuje vtahování delších rostlin. Pomocí lišty PowerFlow provedete úpravu obilního žacího stolu na řepkový během několika málo minut

Mláticí mechanizmus stroje se skládá z osvědčené, spolehlivé a robustní jednotky: mlátícího bubnu, odmítacího bubnu a odstředivého separátoru. Pro sklízecí stroje Fendt je typický oddělený domlaceč klásků.

Široký mlátící buben až 1680 mm o průměru 600 mm a úhlu opásání 128° je zárukou výkonného a přitom tolik šetrného uvolnění zrna z klasu. Mlátící buben je vybaven speciálními záhyby pro zlepšení setrvačnosti bubnu. Nastavení optimálních otáček bubnu a mezery bubnu a koše se provádí pomocí dotykového terminálu FieldStar.


Nabízené motorizace:

•   Fendt 8370 / 8370 AL    výkon 278 kW/378 PS
•   Fendt 8400 / 8400 AL    výkon 304 kW/413 PS
P-091_2597_1024_sc2847_rdax_800x531_80 P-Konsole Motorneu_de
P-Autolevel_rear
Prospekt